TR07425 Alanya
Türkische Riviera Türkei
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Türkei entdecken
Mit seiner weitläufigen Gartenanlage und dem exklusiven Spa-Bereich ist dieses Hotel ein Rückzugsort für alle, die Ruhe und Genuss suchen. Kulinarische Erlebnisse in den À-la-carte-Restaurants machen den Aufenthalt unvergesslich.
Hotel ma potencjał, ale są obszary, które jeszcze wymagają poprawy. Infrastruktura hotelu jak najbardziej na plus, teren, baseny są fajne. Pokój może być, ale meble stare, wygodne materace, łazienki do remontu. Jedzenie średnie, głownie pod Turków, dużo dań nie dało się zjeść, brudne naczynia, dopiero w 10 filiżance zrobiłam kawę, pozostałe 9 było mega brudnych, drinki z lokalnych alkoholi średnie, piwo ok, obsługa w barze średnio rozumie po angielsku, śmiali się mówiąc coś do mnie po turecku, sytuacja mało komfortowa a tak nie powinno być, bo nie wiesz czy się wyśmiewają czy jaki jest cel ich wypowiedzi. Jeśli trafi się \"last\" w dobrej cenie można rezerwować, w normalnej cenie już bym drugi raz nie wzięła i raczej nie polecę innym i sama na pewno tu nie wrócę. Hotel max 3*
Show more'+czystość +blisko do plaży +2 baseny + morze - dużo miejsca do leżenia. Jedzenie to niestety największa wada tego hotelu - nie jestem wybredny ale ciężko było coś znaleźć, nawet musli okazały się zbyt pancerne. Wszystko wodniste lub tłuste. Zupy bez makaronu czy czegokolwiek, sam wywar. Braki napojów czy kawa czysto z proszku. Super że z drinkami nie było problemów. Sama plaża niezbyt ładna i gnieniegdzie ciężko wejść. Kilka przystanków od Alanyi - drugi raz zatrzymałbym się tam bo to dużo ładniejsze miasto. Bardzo długi transfer (3h z lotniska, 2h na lotnisko). Klima 18C nie ogarnąłem jak zwiekszyc temperaturę. Nie wiem skąd ocena 9.6 - jest OK bez szału - ale to jedzenie naprawdę niezbyt dobre doświadczenie.
Show moreDla mnie hotel super, plaża kamienista,ale leżaki są i nie trzeba specjalnie sie z nich ruszać.:) Jeżeli ktos nie jest za bardzo wymagajacy, to hotel godny polecenia.
Show moreByliśmy we dwoje, dostaliśmy pokój z dostawką ale wygodny i czysty. Niestety pojawiliśmy się w hotelu po 1 w nocy i nie czekało na nas nic z wyżywienia więc musieliśmy czekać do śniadania. Był za to czajnik, kilka herbat i 2 kawy oraz mini barek. Niestety przez cały pobyt nie zostało nic uzupełnione, mimo że prosiliśmy obsługę i zostawialiśmy napiwki. Kilkudniowy urlop poza sezonem i bez dziecka więc nie robiliśmy z tego problemu. Hotel mały kameralny, wszystko „pod ręką”, czuliśmy się tam bardzo swobodnie i komfortowo.
Show moreHotel masakra jedzenie stare powtarzajace sie brakbbarubwcrestauracji po napoje trzrba chofxic na zewnatrz dwa rodzsje mies do wyboru ogolnie masakra tui powinno usunac hotel ze swojejboferty , wczesnirjszecreklamacje na ten hotel
Show more