GR70014 Chersonissos
Kreta Griechenland
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Griechenland entdecken
Kleines, von den Besitzern geführtes Hotel im kretischen Stil mit familiärer Atmosphäre. Das Haus ist ein idealer Ausgangspunkt für unternehmungslustige Urlauber. An der Pool-Bar kann man den Tag gemütlich ausklingen lassen.
• Familiengeführtes, kretisches Hotel mit familiärer Atmosphäre
• Ideal für unternehmungslustige Urlauber, nur Schritte vom Strand entfernt
• Gemütliches Ausklingen des Tages an der Pool-Bar
Wir arbeiten daran, diese so bald wie möglich zur Verfügung zu stellen.
Polecam Hotel Hersonissos ze względu na bliskość do morza (50 metrów), wspaniałe widoki z pokojowego balkonu.
Show moreFatalny hotel przepełniony ludźmi. Ilość miejsca rekreacyjnego dla gości mocno ograniczona do minimum. Ciągłe braki leżaków i stolików do siedzenia. W pokoju niesprawna klimatyzacja, brak pokoju na wymianę ani naprawy klimatyzacji. Zamiast tego został wstawiony wentylator, który nic nie dawał na upał i wilgotność powietrza. To był najgorszy urlop z TUI jaki do tej pory mieliśmy. Nie polecam Krety, bo wszędzie brudno i biednie. Wakacje w Grecji co raz gorsze. TUI powinno zakończyć współpracę z hotelem Heronissos. Nie zasługuje on w żadnym razie na 4 gwiazdki. Jedzenie monotonne i oszczędne. Mała jadalnia i ludzie wchodzą na 3-4 tury. Alkohole rozcieńczone do maksimum o sztucznym smaku. Jednym słowem masakra!
Show moreNie polecam tego hotelu ... na dzień dobry oszustwo na pokój . Dopłacisz to dostaniesz lepszy! Mieliśmy wykupiony standard, a znajomi ekonomiczny i dostaliśmy gorszy ... Więc chyba to jest na chybił trafił. Ogólnie wakacje były udane ,ale Tui powinno przyjrzeć się tym kombinacjom w hotelu z pokojami. No i bardzo głośne miejsce z dziećmi nie polecam . Jedzenie dość monotonne ,ale smaczne. Obsługa hotelowa wzorowa.
Show moreHotel oceniam bardzo pozytywnie, pokoje, obsługę, basen, polecam Michaela z baru przy basenie, super gość. Przerwa między śniadaniami a obiadem mogła by być większa. Polecam też być przed sezonem, od czerwca robi się już bardzo tłoczno. I pokój tylko i wyłącznie superior, ciut droższy, ale warto. Panie czasem na balkon wgl nie zaglądają, to mały minus, nie było tam do końca czysto. Generalnie bardzo polecam.
Show moreJedyne co mnie zraziło to pokój typu standard z dopłatą (po to żeby nie był economy tylko miał jakiś standard) ze zdjęć wyglądał ok, ale po przyjechaniu na miejsce, hmm chyba powinni Państwo sie zainteresować tym co sprzedajecie, bo łazienka w pokoju masakra, lepsza miałam w latach 90, wszystko sie rozpadało... łącznie z sluchawka od prysznica. Pokój wyglądał jakby ktoś nie posprzątał po wcześniejszych gościach - szafki nocne byly brudne z odcisnietymi brudnymi kołkami po czymś, miejscami mokre jakby komus sie cos wylało (brak słów...) po prośbie zmiany pokoju otrzymałam kolejny pokój, ktory jeszcze gorzej śmierdział pleśnią tak, że nie szło tam wysiedzieć chwile, a co dopiero spać... po kolejnej dopłacie 100€ dopiero otrzymałam pokoj typu superior, który faktycznie już był ok. Niestety straciłam przez to pół dnia moich wakacji...hotel podzielony na część nową i starą, w nowej tylko pokoje superior w starej pozostałe, także jak wybierać to tylko ten najdroższy pokój, bo economy i standard sa w stanie tragicznym.
Show more