ES07660 Cala d'Or
Mallorca Spanien
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Spanien entdecken
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung. In den meisten Zimmern zählt ein Balkon zum Standard. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett und ein Sofabett. Ein Schreibtisch und ein Safe und eine Minibar (diese gegen Gebühr) sind ebenfalls vorhanden. In der Kochnische befinden sich ein Kühlschrank und eine Mikrowelle. Besten Urlaubskomfort bieten ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang und WiFi (ohne Gebühr). Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, gibt es einen Haartrockner. Außerdem sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Badezimmer buchbar. Das Hotel bietet Familien- und Nichtraucherzimmer.
Klimaanlage Wohnungen Balkon oder Terrasse Badewanne Doppelbett Föhn Heizung Kitchenette Mikrowelle Minibar Zimmer-Safe Dusche Studios TV
Wir arbeiten daran, diese so bald wie möglich zur Verfügung zu stellen.
'=kein Kühlschrank, keine Möglichkeit Kaffee zu kochen
Show moreDas Hotel lag sehr schön. Bucht, Restaurants und Shops in der Nähe. Leider war es nicht sehr sauber und müsste mal saniert werden.
Show moreWypiszę plusy i minusy pobytu 10dniowego w tym hotelu w październiku. + lokalizacja, 2 minuty na plażę Cala Gran, blisko do sklepów i restauracji + dostaliśmy fajny i przestronny apartament, na drugim piętrze z widokiem na basen + pokoje codziennie sprzątane, wyniesienie śmieci, wymiana ręczników (oprócz soboty), co dwa dni zmieniana była pościel + obsługa kelnerska na stołówce (bo restauracją ciężko to nazwać) pomocna, życzliwa i uśmiechnięta - po przyjeździe dwie godziny szukaliśmy naszego pokoju, mapka obiektu którą dostaliśmy zupełnie nieczytelna, dopiero pan sprzątający klatki schodowe na obiekcie zaprowadził i wskazał nam pokój. Oznaczenia pokojów na obiekcie kompletnie nieczytelne. Niestety obsługa recepcji nie paliła się do wskazania nam pokoju, a byłam tam trzykrotnie po zameldowaniu. - po tygodniu pobytu przestały nam działać chipy na opaskach...wszystkim trzem osobom w jednym czasie, okazało się, że zameldowali nas na tydzień, zamiast na 10 dni. Oczywiście w recepcji dostaliśmy nowe opaski, ale tak czy siak niesmak pozostał. - drinki w ramach all to nieporozumienie, lecą z automatu, alkoholu w nich nie uświadczysz, są 4 czy 5 do wyboru i są paskudne w smaku. Obiekt jest naprawdę duży, bardzo duży ruch na stołówce. Jedzenie monotonne, większość rzeczy dobrych, ale trzeba wiedzieć też co brać na talerz. Słodkości w większości niejadalne, monotonnie się powtarzające. Wiele niedoróbek w pokoju np. niedziałający kontakt, kapiąca woda z kranu, niedziałająca bateria przy bidecie, zepsuty czajnik elektryczny, który został zastąpiony nowym. A i karauchy się znalazły w łazience, ale ponoć to takie uroki Hiszpanii. W ogólny rozrachunku, nie było tragicznie, źle, ale chciałam napisać naprawdę rzetelną opinię z wszystkimi plusami i minusami, które zauważyłam. Na Majorkę powróciłabym, ale już nie do tego hotelu.
Show moreJeg har skrevet en klage til TUI - maden var elendig - hotellet slidt og gammelt meget dårlige værelser og ikke pæne og rene - drikkelse fx vand smagte af mug og trælse bismage i andre drikke - alt kød var fuldstændig skam stegt og ulækre og smagsløse madvarer
Show moreDen sämsta resan av alla de många TUI resor vi gjort. En skam att detta hotell finns med hos er!!!
Show more