TR Kusadasi
Westtürkische Ägäis (ADB) Türkei
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Türkei entdecken
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und eine individuell steuerbare Heizung. Ein Balkon gehört zur Standardausstattung der meisten Zimmer. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Es sind separate Schlafzimmer vorhanden. Zustellbetten können angefordert werden. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Darüber hinaus sind ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang und WiFi (ohne Gebühr) vorhanden. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, gibt es einen Haartrockner. Außerdem sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Badezimmer buchbar. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.
Klimaanlage Klimaanlage individuell steuerbar Balkon oder Terrasse Badewanne Doppelbett Föhn Heizung Heizung Individuell steuerbar Minibar Zimmer-Safe Dusche TV
Wir arbeiten daran, diese so bald wie möglich zur Verfügung zu stellen.
**Ocena: 5/5 (lub 10/10)** Spędziliśmy w hotelu Akbulut świetny czas i dla naszej rodziny był to wybór idealny. Oczywiście, jak wszędzie, można znaleźć drobne minusy, ale całokształt zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę. Jeśli ponad luksusowe kurorty stawia się naturę, ciszę i wspaniałe widoki, to jest to genialne miejsce. **Zalety, które nas zachwyciły:** * **Genialna lokalizacja:** Hotel leży tuż obok parku narodowego (Mili Park). Kochamy takie dzikie, naturalne miejsca, więc bliskość przyrody była dla nas ogromnym plusem. * **Niezapomniane widoki:** Taras na 4. piętrze to absolutna rewelacja. Oglądanie stamtąd zachodów słońca w kierunku wyspy Samos oraz podziwianie świateł Kusadasi wyłaniających się po zmroku zza gór – coś przepięknego! * **Plaża i molo:** Do plaży jest krótki spacer (ok. 300 m). Prywatna plaża hotelowa to super udogodnienie, leżaków z parasolami nigdy nie brakowało (na plaży są też sup-y, choć nie korzystaliśmy). Molo z leżakami, z którego można swobodnie wskoczyć do wody, całkowicie nas urzekło. * **Jedzenie i słodkości (absolutnie genialny wybór!):** Przed przyjazdem czytaliśmy opinie o monotonii, ale zupełnie się z tym nie zgadzamy. Wybór dań i deserów był ogromny: * *Śniadania:* Jajka w różnych formach (jajecznica, na twardo, naleśnikowe placki z serem lub warzywami), kiełbaski, płatki i świetna, bardzo dobra herbata. Do tego codziennie duży wybór różnego rodzaju bułeczek, Nutella, masło i dżemy. * *Obiady i kolacje:* Pełny zestaw przeróżnych mięs (kurczaki, indyk, wieprzowina) i świetne grillowane warzywa (bakłażany, cukinie, papryki). Rewelacyjne były też zupy krem (np. z soczewicy czy kurczaka), dostępne nawet na śniadanie. * *Stół słodkości i owoce:* Na lunch i kolację pojawiał się potężny stół ze słodkościami – przeróżne torty, ciasta i bakławy (bardzo miodowe, choć może mniej pistacjowe, ale każdy łasuch znajdzie coś dla siebie). Do tego zawsze mnóstwo świeżych, genialnych owoców pełnych słońca: niesamowicie słodkie arbuzy, pomarańcze i brzoskwinie. Byliśmy w maju, więc to dopiero początek sezonu u nich, ale owoce smakowały obłędnie, prosto z drzewa. * *Przekąski:* Świetną opcją była pizza i frytki między 15:00 a 17:00 – idealne, gdy wracało się z pominiętego lunchu. * **Strefa SPA i baseny:** Korzystaliśmy z sauny na dole – bardzo fajna sprawa i super pomocne panie z obsługi. Obok sauny jest hammam oraz malutki, niepodgrzewany basenik, idealny do schłodzenia się po seansie. Główny basen zewnętrzny po kilku dniach nagrzewania był całkiem przyjemny, a brodzik dla dzieci (50 cm) był wręcz bardzo ciepły. * **Atrakcje i animacje:** Duży plus dla animatora, który bardzo się starał i świetnie wszystko prowadził. Organizował rzutki (dart), ping-ponga, namawiał do wspólnych zabaw, a wieczorami były super dyskoteki i atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. * **Obsługa:** Panie sprzątające robiły świetną robotę – zawsze było czysto. Bardzo miłym akcentem było to, że już pierwszego dnia po sprzątaniu zostawiły nam w pokoju świeże kwiatuszki. **Minusy (warto mieć na uwadze):** * **Głębokość basenu:** Główny basen na całej powierzchni ma równy 1,50 m głębokości. Dla osób niższych (moja żona ma 165 cm) bywało to niekomfortowe – w innych hotelach często jest stopniowanie (np. od 1,20 m), a tutaj wszędzie było głęboko. * **Kawa i drinki:** Kawa z ekspresu w hotelu była niestety tragiczna. Rozwiązaliśmy to tak, że chodziliśmy niedaleko do Güzelçamlı do lokalnego pana na pyszną kawę za jedyne 40 lirów. Drinki w formule all inclusive też mogłyby być nieco lepsze. * **Siłownia:** Znajduje się na dole obok SPA, ale jest w tragicznym stanie. Sprzęty są bardzo stare i w większości niedziałające – jeśli ktoś nastawia się na treningi, to mocno się zawiedzie. **Warto wiedzieć (Lokalizacja i transport):** Hotel leży na uboczu, z dala od zgiełku i wielkich kurortów. Jeśli jednak ktoś zatęskni za miastem, to do samego centrum Kuşadası można bardzo łatwo i tanio dojechać lokalnym busikiem (dolmuszem). Kursuje regularnie, a bilet kosztuje około 95 lirów (czyli jakieś 2 euro) za osobę w jedną stronę. Na terenie hotelu jest też mały sklepik, ale z niego nie korzystaliśmy. Z czystym sumieniem polecam ten hotel, szczególnie jeśli szukacie pięknych widoków, bliskości natury i dobrej bazy wypadowej. My wróciliśmy bardzo zadowoleni!
Show moreBardzo miła i pomocna obsługa. Szczególnie dziękuję Pani Lili za empatię i podpowiedzi. Hotel znajduje się w spokojnej i pięknej okolicy, bez hałasu dużego miasta. Smaczne jedzenie i duży wybór ( warzywa, sery, ryby, mieso, owoce - każdy coś znajdzie dla siebie). Codziennie wymieniane ręczniki i sprzatany pokój.
Hotel po przybyciu w nocy dość biedny się wydawał oraz po zobaczeniu pokoju, natomiast cały urok okolicy i prywatnej plaży nadrabia totalnie! Niewiele się w pokoju siedzi więc to nie miało wielkiego znaczenia. Jedzenie było smaczne, napoje też. Urlop 4-dniowy bardzo udany!
Show moreNa tak
Show moreHotel całkiem przyjemny, jedzenie smaczne, ale w sanatorium jest weselej i ciekawiej. Rozumiem, że mogło być w Turcji już po sezonie i nie ma zapewnionych żadnych atrakcji, ale można było przynajmniej podczas wieczoru i siedzeniu przy barze włączyć jakąkolwiek muzykę. Jeżeli jesteśmy już przy barze to cudowna obsługa wieczorami do drinka zamiast wódki wlewali nam wodę, albo bardzo bardzo rozcieńczoną wódkę. Osobiście zażyczyłem sobie żeby nalać mi czystej wódki do szklanki żebym spróbował i potwierdziło się to że ta niby wódka nie ma żadnego smaku ani %. od godz. 21 właściciel obiektu wręcz chodził za nami do baru i widać było , że piszą sobie coś wzajemnie z pracownikiem na telefonach, gdzie po tych wiadomościach obsługa baru zmieniała całkiem swoje nastawienie do gości. Dobrze, że przynajmniej poznane towarzystwo uratowało choć trochę ten pobyt w tym hotelu.
Show more